VVH in actie met Corona

Kaderleden komen met een hartverwarmende actie om bewoners van vepleeghuizen even een leuke tijd te geven in deze tijd
Volg het blog
Lees meer

Zoeken

Home

Beste Cursisten,

Met ingang van 29 september zijn de maatregelen aangescherpt.
Hieronder kan je de maatregelen inzien.

  • Bij hoesten, niezen of koorts verwachten wij dat u thuisblijft. Dit is volgens de algemene richtlijnen van het RIVM.
  • De binnenkomst op- en vertrek van het veld moet geco√∂rdineerd worden. Dit houdt in dat er iemand van de vereniging bij de poort staat en er op toeziet dat cursisten die naar de les komen niet eerder dan 10 minuten voorafgaand aan de les het veld betreden.
  • Vanaf 29 september is enkel de cursist welkom op het veld tijdens de trainingen. Bezoek dient thuis te blijven
  • 04Onze instructeurs staan vrijwillig op het veld, daarom voelen wij ons als vereniging verantwoordelijk dat de 1,5 meter regel voor hun gezondheid en welzijn wordt gerespecteerd. Wij verwachten van alle cursisten dat zij deze regel niet overtreden. Verder lopen er vrijwilligers rond op het veld om dit te controleren. Mocht u deze regel niet respecteren dan voelen wij ons vrij om u te verzoeken het veld te verlaten.
  • Na afloop van de les, die 5 minuten eerder stopt, is er geen ruimte meer voor vragen. Deze kunt u tijdens de les stellen. Dit om de samenkomst van vertrekkende cursisten en de aankomst van de volgende groep op het veld te voorkomen.
  • De toiletten zijn toegankelijk
  • De kantine is gesloten tot nader order.
  • Extra informatie Agility: Bij het opbouwen van het parcours voor de les van 9.00 uur worden jullie 15 minuten voor de les verwacht. De instructeur zet alles buiten klaar en ruimt dit ook weer op in het materiaalhok. Het is niet toegestaan dat cursisten het materiaalhok betreden.
  • Extra informatie Fun Obedience: Jullie trainen voorlopig op de oude tennisbanen. Bij de poort wordt jullie verteld hoe je het beste het veld kunt betreden en verlaten.

Wij hopen dat u begrip hebt voor deze regels. Door deze na te leven houden we corona onder controle.
010203Namens het bestuur van de VVH

Aanmelden nieuwsbrief

Dopjes spaar aktie

Twee cursisten vragen iedereen om medewerking.
Er kunnen weer dopjes gespaard worden.
Verzamel de dopjes in de grote ton in de kantine.
Lees meer